Wiórkowa Chata

Noclegi w Mielniku nad Bugiem

Kwatera agroturystyczna

tel. 508 322 850

Mielnik, pl. Kościuszki 8

Noclegi

Serdecznie zapraszamy osoby pragnące wypoczynku w ciszy i spokoju. Mielnik to wymarzone miejsce do wędrowania i odkrywania uroków miejsc niezwykłych. Dopełnieniem relaksu jest nocleg w naszej kwaterze agroturystycznej.

TarasTarasTarasTaras

Wiórkowa Chata posiada w ofercie 3 pokoje dwuosobowe i 1 pokój czteroosobowy – każdy z osobną łazienką. Na parterze dostępna jest wyposażona kuchnia i salon z telewizorem. Przed domem można usiąść przed piękną rozłożystą lipą, posłuchać śpiewu ptaków i porozmyślać o przyjemnych rzeczach leżąc w hamaku lub na leżaku.

Naszym gościom pomożemy wypożyczyć rower, zaplanować spływ kajakiem po Bugu, zorganizować ognisko, przejazd wozem. Posiadamy także saunę i jacuzzi pod chmurką (za dodatkową opłatą). Tereny, na których położona jest nasza chata, to idealne miejsce dla grzybiarzy i wędkarzy.

Gospodyni „Wiórkowej Chaty” zdradzi swoim Gościom, jak przygotować i upiec przepyszny, zdrowy chleb czy też nauczy wypieku domowych ciast.

W naszej agroturystyce dzieci nie będą się nudzić. Na podwórku dostępny jest plac zabaw dla milusińskich :).

Każdy z naszych Gości po wcześniejszym ustaleniu może skorzystać z wyżywienia w „Wiórkowej Chacie”. Nasza kuchnia słynie z regionalnych dań i przepysznych deserów.

Goście w naszej agroturystyce nie muszą rozstawać się ze swymi pupilami. Można zabrać je ze sobą po wcześniejszym ustaleniu.

 

Cennik

Nocleg w Wiórkowej Chacie (1 noc) - 70 osoba/doba

Nocleg w Wiórkowej Chacie (2 i więcej nocy) - 50 osoba/doba

Wynajem całego domu - 450 / doba (cena powyżej jednej doby, max 10 osób, cena nie obejmuje długich weekendów oraz świąt - prosimy o kontakt telefoniczny)

Apartament - 200 / doba - 2 os., 300 zł / doba - 4 os. (max)

 

Rezerwacja

  1. Warunkiem dokonania rezerwacji miejsca jest ustalenie szczegółów pobytu pocztą elektroniczną lub telefonicznie oraz wpłata zaliczki w wysokości 50 % ceny planowanego pobytu w terminie do 3 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

    (nr konta: 26 1020 1332 0000 1902 1190 8946, Aleksandra Tobota, Pl. Kościuszki 8, 17-307 Mielnik)

  2. Brak uiszczenia opłaty równoznaczny jest z anulowaniem rezerwacji noclegu.
  3. Nie skorzystanie z pobytu pomimo wpłaty zaliczki nie skutkuje jej zwrotem.

 

Regulamin pobytu