Wiórkowa Chata

Noclegi w Mielniku nad Bugiem

Kwatera agroturystyczna

tel. 508 322 850

Mielnik, pl. Kościuszki 8

Noclegi

Serdecznie zapraszamy osoby pragnące wypoczynku w ciszy i spokoju. Mielnik to wymarzone miejsce do wędrowania i odkrywania uroków miejsc niezwykłych. Dopełnieniem relaksu jest nocleg w naszej kwaterze agroturystycznej.

TarasTarasTarasTaras

Wiórkowa Chata posiada w ofercie 3 pokoje dwuosobowe i 1 pokój czteroosobowy – każdy z osobną łazienką. Na parterze dostępna jest wyposażona kuchnia i salon z telewizorem. Przed domem można usiąść przed piękną rozłożystą lipą, posłuchać śpiewu ptaków i porozmyślać o przyjemnych rzeczach leżąc w hamaku lub na leżaku.

Naszym gościom pomożemy wypożyczyć rower, zaplanować spływ kajakiem po Bugu, zorganizować ognisko, przejazd wozem. Posiadamy także saunę i jacuzzi pod chmurką (za dodatkową opłatą). Tereny, na których położona jest nasza chata, to idealne miejsce dla grzybiarzy i wędkarzy.

Gospodyni „Wiórkowej Chaty” zdradzi swoim Gościom, jak przygotować i upiec przepyszny, zdrowy chleb czy też nauczy wypieku domowych ciast.

W naszej agroturystyce dzieci nie będą się nudzić. Na podwórku dostępny jest plac zabaw dla milusińskich :).

Każdy z naszych Gości po wcześniejszym ustaleniu może skorzystać z wyżywienia w „Wiórkowej Chacie”. Nasza kuchnia słynie z regionalnych dań i przepysznych deserów.

Z przykrością informujemy, iż w "Wiórkowej Chacie" nie mogą przebywać zwierzęta.

Warunki wynajmu w okresie pandemii

W związku z pandemią koronawirusa musieliśmy podjąć szczególne środki ostrożności z myślą o Państwa i naszym zdrowiu. W związku z tym nastąpiła zmiana w systemie wynajmu. Od dnia 4.05. 2020r. istnieje możliwość wynajmu całego domu. Nie wynajmujemy pokoi. Cena za dom 200zł/doba - 1 lub 2 osoby. Każda następna osoba z grupy czy rodziny powyżej 5roku życia to 80zł/doba/osoba. Maksymalna ilość miejsc to 9 osób. Dostępna będzie w domu odpowiednia ilość pokoi, salon i kuchnia. Apartament: 200zł/doba - 2 osoby. W apartamencie może być maksymalnie 3 osoby - wówczas koszt to 280zł/doba. Bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem Wiórkowej Chaty przed planowanym przyjazdem. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Rezerwacja

  1. Warunkiem dokonania rezerwacji miejsca jest ustalenie szczegółów pobytu pocztą elektroniczną lub telefonicznie oraz wpłata zadatku w wysokości 50 % ceny planowanego pobytu w terminie do 3 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

    (nr konta: 26 1020 1332 0000 1902 1190 8946, Aleksandra Tobota, Pl. Kościuszki 8, 17-307 Mielnik)

  2. Brak uiszczenia opłaty równoznaczny jest z anulowaniem rezerwacji noclegu.
  3. Nie skorzystanie z pobytu pomimo wpłaty zadatku nie skutkuje jego zwrotem.

 

Drodzy Goście! W związku z pandemią koronawirusa musieliśmy podjąć szczególne środki ostrożności, z myślą o Państwa i naszym zdrowiu. Od dnia 4.05.2020r. nastąpiła reorganizacja w systemie pobytu Państwa w Wiórkowej Chacie. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie naszych wytycznych, co zaowocuje na zdrowiu nas wszystkich.

  1. W obiekcie Wiórkowej Chaty i wokół niej obowiązuje zasłanianie ust i nosa (maseczka lub chusta).
  2. Prosimy o regularne i dokładne mycie rąk oraz ich dezynfekowanie (płyn do dezynfekcji znajduje się w wejściu do domu).
  3. Prosimy o wietrzenie pomieszczeń poprzez otwieranie okien.
  4. Niestety nie można skorzystać z sauny i jacuzzi.


Zmiany te obowiązują do odwołania. Dziękuję za wyrozumiałość.

Regulamin pobytu